Pianka foamiran 0,08mm - 60x70cm CIEMNA CZERWIEŃ
- 60x70 cm
Pianka Foamiran produkowana w Iranie jest przełomowym produktem w dziedzinie dekoracji. Jest to tworzywo sztuczne, które dzięki swojej minimalnej grubości 0,08 mm pod wpływem ciepła rozciąga się i zachowuje swój nowy kształt. Dzięki temu kwiaty, wykonane z Foamiranu są delikatne i aksamitne, a w dotyku przypominają jedwab i naturalne kwiaty.
Foamiran można kolorować tuszami, kredkami świecowymi lub suchą pastelą.
Piankę Foamiran można z łatwością wycinać nożyczkami, nożykiem do papieru, wykrojnikami lub dziurkaczami. Do nagrzania pianki możemy wykorzystać żelazko ustawione na niską temperaturę, nagrzewnicę bądź w przypadku pracy z dziećmi ciepło własnych rąk, dzięki czemu przedział wiekowy osób tworzących własne kwiaty jest nieograniczony.
Foamiran daje możliwość tworzenia wspaniałych kwiatów i kompozycji. Malutkie kwiatuszki wykonane z Foamiranu są coraz bardziej popularne wśród osób tworzących w technice Scrapbooking (kartki,zaproszenia, albumy, itp.).